útulek Lukavice

05.06.2012 12:59

V útulku Lukavice je více psů severského plemene. Někteří nejsou publikovaní na webu, ale jen na facebooku.

https://www.psidomovlukavice.cz/cz/nabidka-pejsku/

https://www.facebook.com/#!/pages/PES-SENIOR/246724305358575

 

 

Ája je kříženka husky. Nemá pravé oko, ale se svým handicapem se velice dobře vyrovnala. Fenka je hodná, je zvyklá na soužití s dalšími psy.

Grey je větší, mohutný kř. malamuta. Je hodný, stále hravý a rád se mazlí. S fenami je snášenlivý. Potřeboval by mírnou výchovu. Vhodný na zahradu.

Cookie - asi 9letá kříženka husky. Je hodná, ale bojácná. S lidmi má špatné zkušenosti. Rádi bychom ji našli domov, kde by si užila svůj klidný důchod. I tato fenka je od množitele, u kterého vyrůstala v přítomnosti desítky dalších psů, proto potřebuje být ve smečce. Nabízíme ji i pro adopci na dálku - můžete ji finančně podporovat. Naše občanské sdružení PES SENIOR na veterinární péči a krmení pro psy nepobírá žádné příspěvky od firem nebo obcí. Proto jsme rádi za jakýkoli finanční příspěvek.

 

Alisha - 7letá kříženka sibiřské husky. Fenka je bázlivá, ale hodná. Není vhodná do spřežení. Rádi bychom ji umístili k někomu, kdo má více pejsků. Je zvyklá na smečku. Žila u množitele.

 

 

Atim - 2letý kříženec sibiřské husky. Pejsek je hodný, zvyklý žít ve společnosti dalších psů. Je aktivní, hravý. Hledáme pro něj páníčka, který má zkušenosti s těmito psy. Je vhodný k domku se zahradou.

 

Aika - 2letá kříženka sibiřské husky. Byla umístěna k mladým lidem, ale ti se rozešli a o fenku už neměli zájem. Je tedy opět u nás. Nejraději by se neustále mazlila :-)